Atrakcje turystyczneSzukaj w katalogu:  
katalog stron - Pod. "Atrakcje turystyczne" w kategorii Turystyka

Strony: 1, 2, 3, 4,Fotografia Przyrodnicza - Jarosław Dębski. Galeria Autorska.

Fotografia przyrodnicza, artystyczna i podróżnicza. Dzika Przyroda. Ciekawe miejsca i atrakcje turystyczne. Zamki, ruiny, zwierzęta i rośliny. Parki narodowe. Krajobrazy i pejzaże.

     zobacz więcej

KRYM

Wczasy na Krymie. Słońce, ciepłe morze, góry, egzotyczna przyroda - wakacje 2006

     zobacz więcej

Atrakcje turystyczne Wiednia

Wiedeń - stolica Austrii. Wirtualny spacer po Wiedniu. Przegląd zabytków, muzeów oraz miejsc wartych zwiedzenia i zobaczenia. Wszystko o wiedeńskich hotelach i innych noclegach oraz komunikacji w mieście.

     zobacz więcej

Praga - stolica Czech

Witamy na stronie w poświęconej Pradze. To jedno z najpiękniejszych miast na świecie otwiera swoje bramy na polskich turystów. Poznaj miejsca warte odwiedzenia, muzea, zabytki itp.

     zobacz więcej

Wędkarstwo Morskie - Władysławowo

Wędkarstwo morskie - zapraszamy na wyprawy wędkarskie na dorsze.Oferujemy wyprawy na połów dorszy,oferujemy dwa kutry wedkarskie przygotowane do połowów dorsza na wędke.Dla naszych wędkarzy przygotowaliśmy również miejsca noclegowe w naszym obiekcie.Serde

     zobacz więcej

Bar

Bar to jedno z najbardziej znanych miast w Czarnogórze, słynie ze wspaniałych drzew oliwnych, zaliczanych do najstarszych na świecie. Swoją sławę zawdzięcza również bogatej historii, która emanuje ze wspaniałych zabytków i uliczek.

     zobacz więcej

Słowenia

Na terytorium o powierzchni 20 256 km2 turysta ma wprost nieograniczone mozliwosci spedzania wolnego czasu. Od górskich wedrówek poczynajac, przez paralotniarstwo, kolarstwo trekkingowe, po huczna zabawe w takt ludowej muzyki i leniwe korzystanie z promie

     zobacz więcej

Francja

Francja - kraj szampana i wspaniałych serów - to pierwsze skojarzenia jakie przychodzą nam na myśl. Francja to kraj kontrastów i nie zapomnianych wrażeń. Alpy, wspaniałe plaże, zamki nad Loarą, winnice Szampanii i jedyny w Europie Disneyland to miejsca kt

     zobacz więcej

Istria

Istria, półwysep o kształcie przypominającym serce, jest jedną z najchętniej odwiedzanych krain Chorwacji. Ze względu na bliskość Słowenii i Włoch ich mieszkańcy często przyjeżdżają tu na weekendowe wycieczki.

     zobacz więcej

Dalmacja

Jeśli w powietrzu unosi się słodki zapach cyprysów, oleandrów, piń, lawendy i ziemi nagrzanej południowym słońcem, jeśli Waszym oczom ukażą się monumentalne Góry Dynarskie i malownicze miasteczka z czerwonymi dachówkami, możecie być pewni, że jesteście w

     zobacz więcejNie jesteś zalogowany!


Login:

Hasło:


POLECAMYKatalog Stron
Sport


Informacje:

  • Gdańsk: wystawa malarstwa Marka Szczęsnego
  • 20 kwietnia 2018 w galerii Galerii "DA, GAK Dworek Artura" w Gdańsku o godz. 18:00 otwarta zostanie wystawa malarstwa Marka Szczęsnego. Ekspozycję będzie można zwiedzać od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-19:00 do 11 maja 2018. Wstęp wolny.
    wiecej

    dzisiejszy dzień to: piątek, 20 kwietnia 2018 r., Godzina:04:59:30
    Copyright 2005 alpinistyka.pl