Hodowle kotow rasowychSzukaj w katalogu:  
katalog stron - Pod. "Hodowle kotow rasowych" w kategorii Zwierzęta

Strony: 1,Hodowla Kotow Rasowych - SOPOCISKO*PL

W naszej hodowli posiadamy koteczki trzech ras : Maine Coon, Norweskie Lesne i Perskie. Koteczki maja doskonale pochodzenie, sa zdrowe i kochane. Ostatnio sprowadzilismy z Wloch doskonalego w typie MCO kocurka Let's go Crazy.

     zobacz więcej

Kociaki

Hodowla kotów rasy Maine Coon i Norweskich Leśnych. Na stronie: Galeria zdjęć naszych kotów, opis rasy, informacja o miotach. Prowadzimy sprzedaż kociąt.

     zobacz więcej

Hodowla kotów rasowych maine conn Koty Doroty*PL

o hodowli łagodnych, przyjacielskich kocich olbrzymów czyli kotach rasowych Maine Coon. Ciekawostki, porady i możliwości zakupu naszych kociąt.

     zobacz więcej

Hodowla Samotna Gwiazda

Moja hodowla powstała w 2000 roku, jako hodowla mco była drugą na terenie Krakowa.Hodowla jest hodowlą domową. Koty od pierwszych dni życia uczone są współżycia z dorosłymi i dziećmi. Kociaki mają zapewnione najlepsze warunki rozwoju. Zapraszamy.

     zobacz więcej

QUENDI*PL koty brytyjskie, koty rosyjskie niebieskie

Hodowla kotów rasowych, koty rosyjskie niebieskie i koty brytyjskie. Warszawa Witamy Państwa na stronie naszej hodowli kotów rasowych zarejestrowanych w Federation Internationale Feliine pod nazwą QUENDI*PL.

     zobacz więcej

Legenda Syberii*PL

Zapraszamy na strone hodowli kotów syberyjskich Legenda Syberii*Pl. Życzymy aby i państwo zafascynowali się tą przepiękną rasą!

     zobacz więcej

Blue-Vet*PL Hodowla Kotów Rosyjskich Niebieskich i Abisyńskich

Blue-Vet*PL Hodowla Kotów Rosyjskich Niebieskich i Abisyńskich.Blue-Vet*PL Russian Blue and Abyssinian Cats Cattery.Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej w której zapoznacie się z naszą hodowlą.Koty rasowe z naszej hodowli trafiają do różnyc

     zobacz więcej

Hodowla kotów tonkijskich i devon rex - Rasowy kot

Hodowla kotów rasowych "Rasowy Kot" jest zarejestrowana w Polskim Związku Felinologicznym (PZF).Nasza przygoda z kotami hodowlanymi zaczęła się od kotów tonkijskich oraz kotów rasy devon rex. Na przedstawianej w internecie stronie publikujemy opis

     zobacz więcej

koty

Na świecie występuje wiele ras kotów i jednymi z nich są koty rasy Maine Coon wywodzące się z Ameryki Północnej. Racjonalnym wytłumaczeniem powstania tej rasy jest połączenie kota norweskiego, przywiezionego przez Wikingów do Ameryki, z kotem miejscowym.

     zobacz więcejNie jesteś zalogowany!


Login:

Hasło:
dzisiejszy dzień to: piątek, 23 lutego 2018 r., Godzina:19:31:12
Copyright 2005 alpinistyka.pl